Digital Fotograf Makinesi

Digital Fotograf Makinesi

Dijital fotoğraf makineleri beklendiğinden daha büyük bir çığır açıyor. Hiç kimsenin beş yıl öncesinden telefonda teknolojinin bu kadar ilerleyeceğini tahmin edemezdi. Ama Logitach fotoğraf makinesi bu teknolojiye ulaşmayı başardı. Bu fotoğraf makinesi Logitech donanım üreticisi tarafından üretiliyor. Ve dünyadaki herkese bu teknolojiden faydalanma fırsatını tanıyor. Fotoğraf makinesinin en ilgi çekici yanı çok küçük ve ince …

Dijital fotoğraf makineleri beklendiğinden daha büyük bir çığır açıyor. Hiç kimsenin beş yıl öncesinden telefonda teknolojinin bu kadar ilerleyeceğini tahmin edemezdi. Ama Logitach fotoğraf makinesi bu teknolojiye ulaşmayı başardı.

Bu fotoğraf makinesi Logitech donanım üreticisi tarafından üretiliyor. Ve dünyadaki herkese bu teknolojiden faydalanma fırsatını tanıyor. Fotoğraf makinesinin en ilgi çekici yanı çok küçük ve ince olmasıdır. O kadar küçük ki ister cebinize ister cüzdanınıza koyabileceğiz kadar küçük. Leptopların PC kartlarından bile daha büyük değil. Kalınlığı 1.25 santimetre olan bu makine, ellinin üzerinde fotoğraf saklama kapasitesine sahip. Fotoğraflar bilgisayara USB yoluyla yükleniyor. Yeni ürünün en dikkat çekici özelliklerinden biride enerjisini saklamak amacıyla otuz saniye içinde kendiliğinden kapanmasıdır. Logitech dijital fotoğraf makinesinin teknolojisine göre fiyatı da çok ucuzdur. Piyasada 130 dolara satılmaktadır. Bu büyük teknoloji ürününden yararlanmanızı tavsiye ediyoruz.

Tarih: 01-08-2002
www.bilimveteknoloji.com