Samsung’un Yeni Cep Telefonu

Samsung’un Yeni Cep Telefonu

Cep telefonu son yıllardaki çıkışını çok büyük bir hızla sürdürüyor. Son yıllarda kendimize en çok hangi teknolojik aletin yenilendiğini sorsak hemen cep telefonu deriz. Cep telefonu artık sadece iletişim kurmak için değil dijital fotoğraf makinesi olarak ta kullanabileceğiz. Bu cep telefonunu Samsung üretiyor. Cep telefonunun modeli SCH – V300’dür. En büyük özelliği ise dijital fotoğraf …

Cep telefonu son yıllardaki çıkışını çok büyük bir hızla sürdürüyor. Son yıllarda kendimize en çok hangi teknolojik aletin yenilendiğini sorsak hemen cep telefonu deriz. Cep telefonu artık sadece iletişim kurmak için değil dijital fotoğraf makinesi olarak ta kullanabileceğiz.

Bu cep telefonunu Samsung üretiyor. Cep telefonunun modeli SCH – V300’dür. En büyük özelliği ise dijital fotoğraf çekebilmesi. Aynı zamanda çektiği fotoğrafları hafızasına kaydedebiliyor ve başka bir cep telefonuna yada bilgisayara göndere biliyorsunuz. 110 bin görüntü kalitesinde bir kamera özelliğine sahip. Bu cep telefonunu almak için sizi en çok çekeceği özelliği 100 yakın fotoğraf saklaya bilmesidir. Cep telefonunda bulunan bu kamera 180 derece dönme özelliğine sahip bu sayede her açıdan rahat bir şekilde fotoğraf çekebilirsiniz. Bu cep telefonu sayesinde ayrı bir dijital fotoğraf makinesi almamıza gerek kalmıyor. Bu cep telefonunu en kısa zamanda test etmenizi tasfiye ediyoruz.

Samsung’un teknolojideki yenilikleri bitmiyor. Yeni bir telefon çıkartan samsung teknoloji konusundaki iddiasını sürdürüyor. Samsung N500 Intenna’yı piyasaya çıkardı. Bu yeni cep telefonu LCD ekranı, ışıklı tuş takımı ve antensiz tasarımıyla dikkat çekiyor. Melodi indirme ve resimli mesaj fonksiyonları da bulunan Samsung N500’de, 30 zil tonu kapasitesi, melodi besteleme ve 11 farklı oyun bulunuyor. Bu cep telefonunun satış fiyatı 410 milyar.

Tarih: 01-08-2002
www.bilimveteknoloji.com